Медичний центр Вік здоров'я

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Телефон
10:00 - 16:00
Зараз відкрито
Цілодобово
Зараз відкрито

Новини та статті


 Застуда? Сама мине! 
 
 Ще не всі встигли розпрощатися з теплом та пристосуватися до змін примхливої осені, тому...
5 листопада 2021 р.

 Потрібно записатися до гастроентеролога, якщо:
 
 Відчуваєте один або кілька із перелічених нижче симптомів:
 
 неприємний присмак у роті...
5 листопада 2021 р.

 Кожні 3, 6 чи 12 місяців: як часто варто відвідувати гінеколога? 
 
 Для багатьох жінок є лише три...
5 листопада 2021 р.

 Хочете, аби серце працювало як годинник? Подбайте про профілактику! 
 
 Там у грудях закололо, тут між лопатками заболіло…...
5 листопада 2021 р.

 Постійно смикаються м'язи: що робити 
 
 Смикання ока може бути потішним тільки у фільмах, а от на ділі...
5 листопада 2021 р.

Фотоальбоми (1)

Інформація про компанію

Медичні і оздоровчі центри
Медичні центри
Приватні клініки
Дерматологія
Оториноларингологія
Ендоскопія
Приватні лікарі
Дерматолог
Про нас
Новий медичний центр “Вік здоров’я” надає кваліфіковану допомогу в таких напрямках: гінекологія, отолорингологія, косметологія, дерматологія, урологія, онкологія, а також у нас є УЗД діагностика та ендоскопія. Заклад обладнаний найсучаснішим медичним обладнанням, а працюють тут тільки високопрофесійні спеціалісти із досвідом роботи. Пацієнтам у нас надається невідкладна, амбулаторна та спеціалізована допомога. Ми проводимо обстеження, діагностику, консультації та лікування по різноманітних напрямках. Звернувшись у медичний центр “Вік здоров’я” Ви гарантовано отримаєте допомогу на високому рівні. Чекаємо на Вас із понеділка до суботи за адресою вул. Погулянка, 6. Отолоринголог (ЛОР...

Новий медичний центр “Вік здоров’я” надає кваліфіковану допомогу в таких напрямках: гінекологія, отолорингологія, косметологія, дерматологія, урологія, онкологія, а також у нас є УЗД діагностика та ендоскопія. Заклад обладнаний найсучаснішим медичним обладнанням, а працюють тут тільки високопрофесійні спеціалісти із досвідом роботи. Пацієнтам у нас надається невідкладна, амбулаторна та спеціалізована допомога. Ми проводимо обстеження, діагностику, консультації та лікування по різноманітних напрямках. Звернувшись у медичний центр “Вік здоров’я” Ви гарантовано отримаєте допомогу на високому рівні. Чекаємо на Вас із понеділка до суботи за адресою вул. Погулянка, 6.

Отолоринголог (ЛОР) у Львові в нашому медичному центрі проводить:

 • консультації дітей та дорослих;
 • ендоскопічний огляд з відео (ніс, глотка, гортань, вуха).
 • лікування патологій ЛОР-органів (вухо, горло, ніс).

Якщо у Вас чи Вашу дитину хвилюють нижчеперелічені проблеми, то звертайтеся у Медичний центр Вік здоров’я у Львові: вушний шум, втрата слуху, проблеми з голосом, хропіння, чужорідні тіла у вухах чи носоглотці, різноманітні гострі чи хронічні хвороби (отит, тонзиліт, ларингіт, фарингіт, синусит, риніт та ін.).

Чекаємо на вас за адресою вул. Погулянка, 6 

Оториноларингологія — цей розділ медицини вивчає діагностику і лікування патології ЛОР-органів (вуха, горла, носа). Досить складне для сприйняття слово з грецьким коренем оториноларингологія (найчастіше вживається в спрщеній варіації - отоларингологія) характеризує одну з найбільш поширених областей сучасної медичної науки. В цей розділ медицини потрапляє все, що пов'язано з діагностикою та лікуванням захворювань носа, вуха і горла (крім того, він відає і іншими патологіями голови та шиї).

На превеликий жаль, захворювання ЛОР-органів в наш час - одні з найбільш поширених. Головна проблема полягає в тому, що ці захворювання в суспільній свідомості не рахуються «особливо небезпечними», тому звернення до фахівців часто відкладається на ранніх стадіях розвитку хвороби. Відкладається до тих пір, поки можна терпіти. Так, пацієнти дуже часто приходять до ЛОРа у Львові тоді, коли їх захворювання потребує серйозного лікування або перейшло в хронічну стадію.

Звідси головний висновок: звертатися до фахівця-отоларинголога слід якомога раніше, при перших же симптомах захворювань. Тільки так можна вчасно виявити, почати грамотно лікувати хворобу і не допустити її переходу в хронічну форму. У медичному центрі Вік здоров’я до Ваших послуг - професійний отоларинголог у Львові.

Весь спектр діагностичних і лікувальних ЛОР-маніпуляцій в нашому центрі проводиться з використанням сучасного обладнання . Всі маніпуляції максимально комфортні і безболісні, тому пацієнт може бути спокійним за своє здоров'я.

У Центрі Вік злоров’я крім «дорослого» отоларингологічного прийому, консультації проводить дитячий Лор у Львові.

Наявне в клініці обладнання дозволяє виконати повне комплексне обстеження слизової носа, носоглотки, вух, гортані.

Симптоми, які повинні Вас насторожити. Почнемо з того, що ж конкретно лікує оториноларинголог (або просто ЛОР). Перерахувати всі захворювання, з якими може зіткнутися ЛОР, неможливо, оскільки ці хвороби надзвичайно різноманітні. Але найчастіше, ЛОР-лікарям доводиться лікувати всілякі:

 • гайморити;
 • риніти (в тому числі і алергічного характеру);
 • тонзиліти;
 • отити;
 • фарингіти;
 • ларингіти;
 • численні ГРЗ.

А ще видаляти:

 • поліпи;
 • мигдалини;
 • сторонні предмети з носа, вуха і горла;
 • сірчані пробки.

Як видно, без кваліфікованого фахівця нам просто не обійтися. А самолікування часто призводить до негативних наслідків.

Так які ж симптоми повинні насторожити і коли слід звертатися до ЛОРа і пройти обстеження? Фахівці рекомендують не затягувати, якщо:

 • Ви хропете. Наскільки б храп не вважався безпечним, повірте, це далеко не завжди так! Хропіння може стати причиною так званого апное (явище, коли в результаті звуження верхніх дихальних шляхів під час сну відбувається зупинка дихання). Одного цього достатньо, щоб “хропун”, звернувся за консультацією до ЛОРа у Львові. Крім того, постійне хропіння під час нічного сну провокує нестача кисню, що може привести до гіпертонії, порушень ритму серця і навіть інфаркту або інсульту.
 • Вам потрібне видалення стороннього тіла (найчастіше це стосується маленьких дітей, які, пізнаючи навколишній світ, можуть засовувати в ніс або ковтати різноманітні дрібні предмети, але такого роду допомога цілком може знадобитися і дорослому).
 • Вас часто турбують такі неприємні явища як нежить, закладеність носа, почервоніння і дискомфорт в гортані, порушення слуху, шум у вухах, дискомфорт в області верхньої щелепи.
 • Ви відчуваєте, як слиз стікає по задній стінці глотки.
 • У Вас алергія, запалені лімфовузли за вухами.
 • Ви відчуваєте головний біль (періодичні чи постійні).
 • Ви часто хворієте на ангіну, ГРВІ тощо

До Вас відноситься хоча б одне з перерахованих тверджень? Тоді ЛОР у Львові Вам допоможе! Кваліфіковану допомогу ЛОР у Львові надасть у Медичному центрі Вік здоров’я.

Кожен знає, як складно буває знайти хорошого ЛОРа. Низька кваліфікація і досвід лікаря - одна з головних причин, за якими населення відкладає звернення до фахівця. А це, як уже було сказано, не варто. До Вашої уваги - консультація ЛОРа у Львові приватному медичному центрі Вік здоров’я. У нашому центрі Вам запропонують лікування будь-яких ЛОР-патологій на найвищому рівні. Це завжди:

 • фахівці ЛОР-профілю найвищого класу з величезним досвідом;
 • передові методики діагностики та лікування ЛОР-органів;
 • відсутність черг;
 • найсучасніше обладнання;
 • конфіденційність;
 • індивідуальний підхід.

Косметолог медичного центру Вік здоров’я використовує сучасний апарат M22 Lumenis, який поєднує можливості апаратної та лазерної косметології.

Ця мультиплатформа M22 виконує такі функції:

 • фотоомолодження;
 • видалення волосся на обличчі й тілі;
 • видалення судин;
 • видалення пігментних плям.

Фотоомолодження вирішує такі завдання: повернення шкірі тонусу та пружності, усунення зморшок, звуження пор, покращення кольору шкіри, розгладження шрамів, рубців, розтяжок.

Квантове омолодження у Львові позбавляє від вікових змін шкіри (мімічні зморшки, “сітка” навколо губ і очей, розширені пори, “землистий колір” шкіри).

Видалення пігментації на обличчі й тілі: потемніння на різних ділянках тіла (в т.ч. після сонця чи вагітності), вікові плями.

Лазерне видалення судин швидко і комфортно: позбавлення від дрібних поверхневих судин, почервоніння на обличчі, винних плями, судин на ногах.

Фотоепіляція у медичному центрі Вік здоров’я: швидке та безболісне усунення небажаного волосся з обличчя й тіла.

Деталі за телефонами: (095)332-78-14, (032)232-78-14.

Гінеколог у Медичному центрі “Вік здоров’я” надає такі види медичних послуг:

 • гінекологічний огляд;
 • діагностика та лікування запальних процесів;
 • корекція порушень менструального циклу;
 • профілактика захворювань, які передаються статевим шляхом;
 • підбір методу контрацепції;
 • лікування непліддя;
 • ведення вагітності.

Запис на консультацію до гінеколога у Львові за номерами (095)332-78-14, (032)232-78-14.

Медичний центр “Вік здоров’я” має в своєму розпорядженні сучасне обладнання для обстеження й вирішення проблем зі здоров'ям. Ендоскопічні дослідження проводяться за допомогою ендоскопа - трубки невеликого діаметру, всередині якої розташована волоконно-оптична система. На одному кінці заходиться окуляр, за допомогою якого можна побачити уражені ділянки внутрішніх органів, а на іншому - камера, яка передає лікареві зображення в збільшеному вигляді. Ми прагнемо, щоб діагностика та лікування в нашому центрі були не тільки ефективними, але і комфортними.

Відеогастроскопія — найточніший і найінформативніший метод діагностики захворювань стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки.

Колоноскопія (відеоколоноскопія) найінформативніший і найточніший метод діагностики захворювань товстого кишківника. Дозволяє за допомогою відеодатчика виводити зображення обстежуваних ділянок на монітор, в багаторазовому збільшенні.

Рекомендується проводити езофагогастродуоденоскопію та відеоколоноскопію ПІД ЗАГАЛЬНИМ НАРКОЗОМ. Це дає можливість лікарю отримати більше інформації за більш короткий проміжок часу, а також покращує умови для проведення лікувальних процедур. Для пацієнта проведення гастроскопії під загальним наркозом дає можливість перенести обстеження максимально комфортно.

Дерматолог в Медичному центрі “Вік здоров’я” здійснює діагностику та лікування всіх існуючих шкірних захворювань. Шкірні патології можуть бути викликані численними причинами і тут важливо ретельно розібратися в симптоматиці, при прояві якої необхідно терміново звернутися за допомогою до лікаря-дерматолога. Зростання числа дерматовенерологічних захворювань обумовлюється неправильним харчуванням, поганою екологією і частими стресовими ситуаціями, що приводять до серйозних ускладнень.

Дерматолог у Львові надасть високопрофесійну допомогу, що включає в себе консультацію, діагностику та призначення індивідуального лікування сучасними методами з використанням високоякісних медикаментів та новітніх технічних засобів.

Дерматологія (від грец. "шкіра" і "вчення") - цей розділ медицини вивчає будову і функціонування шкірного покриву та займається лікуванням і профілактики пов'язаних з ним захворювань.

Стан шкірних покривів, що є найбільшим людським органом, повною мірою відображає здоров'я організму в цілому. Адже саме шкіра є першим захисним бар'єром, який протидіє різним бактеріям, грибкам і вірусам, а значить, рано чи пізно більшість людей стикаються з різноманітними шкірними захворюваннями. Багато захворювань внутрішніх органів і систем також впливають на стан шкіри.

Іншими причинами, що викликають шкірні захворювання, є:

 • Спадкові причини (вроджені або генетично-обумовлені захворювання);
 • Набуті (ослаблений імунітет, травми шкіри, інфекції);
 • Вікові зміни шкіри;
 • Гормональні та ендокринні порушення;
 • Причини, пов'язані зі зміною сезону.

І хоча шкіра є найдоступнішим людським органом, діагностика її хвороб утруднена їх великою різноманітністю. В першу чергу, лікар-дерматолог у Львові проводить загальний огляд шкірних покривів, що дозволяє встановити попередній діагноз. В процесі огляду враховується загальний стан шкіри пацієнта, характер патологічних процесів шкіри. Для підтвердження діагнозу застосовуються додаткові методи дослідження.

Часто симптоми дерматологічних захворювань дуже схожі між собою і при виникненні будь-яких шкірних висипань консультація фахівця просто необхідна тому, що тільки після проведення необхідного обстеження лікар може поставити діагноз і призначити лікування, тоді як самолікування тільки ускладнить проблему. Пам'ятайте, будь-яке захворювання легше запобігти, ніж лікувати. І будь-яке захворювання легше вилікувати на ранній стадії розвитку. Звернувшись своєчасно до лікаря-дерматолога у Львові в медичний центр Вік здоров’я, Ви заощадите свій час, сили і гроші.

При появі будь-яких проблем зі шкірою пропонуємо записатися на прийом до дерматолога в медичний центр «Вік здоров’я». Наш лікар призначить необхідні обстеження для встановлення точного діагнозу і підбере, в разі необхідності, правильну схему лікування.

Запис на прийом за телефонами (095)332-78-14, (032)232-78-14

Онколог - це лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою злоякісних і доброякісних новоутворень (пухлин) - онкологічних (ракових) захворювань.

Онкологічні захворювання надзвичайно небезпечні тим, що стрімко вражаючи різні системи організму, спочатку протікають безсимптомно. Коли людина, відчувши біль, звертається до лікаря, найчастіше діагноз ставиться занадто пізно. З кожним роком зростає число людей, які перемогли страшну хворобу завдяки ранній діагностиці. Найчастіше ендоскопічне або ультразвукове обстеження виявляє захворювання навіть без наявності симптомів у людини. ВООЗ рекомендує регулярні повні медичні обстеження обстеження.

Окологічні захворювання з кожним роком мутують, а розпізнати та вилікувати їх можна, звернувшись до кваліфікованого фахівця, який надасть Вам спеціалізовану медичну допомогу на високому рівні. Запис на прийом до онколога в Медичний центр Вік здоров’я за телефонами (095)332-78-14, (032)232-78-14

 

УЗД у Медичному центрі Вік здоров’я є одним з найпоширеніших методів обстеження, адже вона безпечна, неболюча, високоінформативна та доступна.

Області застосування ультразвукової діагности:

 • акушерство та гінекологія (репродуктивна система та вагітність);
 • ендокринологія (щитоподібна залоза, наднирники, статеві залози);
 • кардіологія (визначення розміру камер серця і діагностика аномалій);
 • терапія (органи ШКТ, сечовидільна систему, позаочеревинний простір);
 • урологія (нирки, сечовий міхур, простата);
 • неврологія;
 • онкологія;
 • педіатрія;
 • травматологія;
 • хірургія.

Після проведення ультразвукового обстеження наш лікар інформує пацієнта про зміни, які він помітив, видає бланк із описом та фотографію.

Запис за УЗД у Львові за телефонами (032)232-78-14 та (095)332-78-14.

 

Лікар-уролог надає комплексну медичну допомогу у виявленні, лікуванні та профілактиці урологічних захворювань: хвороб нирок, сечового міхура, репродуктивної системи організму. Розрізняють такі напрямки урології: жіноча, чоловіча та дитяча.

Тривожні симптоми, які попереджають по появу урологічних захворювань: больові відчуття при сечовипусканні, кров у сечі, нетримання, часті позиви та ін.

Якщо у Вас є такі симптоми — записуйтеся на прийом до уролога в Медичний центр Вік здоров’я (032)232-78-14, (095)332-78-14

 

 

12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Ціна
2122 перегляди в листопаді
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста

Відгуки

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Це допоможе багатьом прийняти правильне рішення. Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять.

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Обслуговування
0/12
Якість наданих послуг
0/12
Відповідність товару/послуги з описом
0/12
Ціна
0/12
Відгук:

Завантажити фото: