Медичний центр «Вік Здоров’я» з гордістю представляє новий M22 Lumenis своїм пацієнтам!

Найуспішніший апарат за всю історію косметології!!!

М 22 – Бездоганно гладка шкіра, без вен, пігментації і судин!!

M22 - багатомодульна платформа з необмеженими можливостями використання апаратної косметології, від лідера лазерних і IPL технологій, американської компанії Lumenis.

Комплексне омолодження: повертає шкірі тонус, зробить її більш пружною, підтягнутою, усуває нависання верхньої повіки, зморшки навколо очей і губ, більш глибокі зморшки, звужує пори, освітлює та покращує колір шкіри.

А також: згладжує шрами, рубці від постакне або хірургічні, розтяжки на тілі (включаючи груди).

Позбавляє від вікових змін шкіри: розширених пор, "сітки" зморшок навколо очей і губ, на щоках, на лобі, мімічних зморшок, нездорового, "землистого" кольору, в'ялості і нерівного рельєфу.

Позбавляє від гіперпігментації на обличчі й тілі: великих плям і ділянок потемніння на щоках, вилицях, над верхньою губою, кистях, зоні декольте, спині, плечах; "веснянок", вікових плям-лентіго, загального потемніння шкіри після сонця, солярію або вагітності.

Позбавляє від дрібних поверхневих судин ісітки судин на крилах носа, щоках (куперозу), "розлитого" почервоніння на обличчі, яке посилюється при стресі, винних плям (навіть у дітей), рубінових "зірочок" на обличчі і тілі, судин на ногах.

Запис на прийом до косметолога в Медичний центр "Вік здоров'я" за номерами (095) 332 78 14 та (032) 232 78 14